Meie kataloogist leiate töötegemiseks ortopeedilised, topelt võlviga, toetavad ja mugavuselt põhjal hinnatud, 2,5-sentimeetrise kannakõrgusega nahast ja poolnahast jalatsid. Meie tööjalatsid on libisemiskindlad, vastates kliinikutes, sterilisatsiooniruumides ja köökides kehtestatud nõuetele. Libisemiskindel kummikiht jalatsi talla all on eelistatud ka loomakliinikute personali seas.

Meie valikus domineerivad kinnised jalanõud, mis on eeskirjadega nõutud. Klientide seas on populaarsed piltidega jalanõud. Mitmed kliendid on soovinud meie jalanõusid eraldi osta, et neid kanda kodus või õuetöödel. Viimase aja trendiks on kujunemas tekstiilist jalanõud, eelistatuna eelkõige hingava materjali poolest.

Meie kataloog sisaldab paljudes värvitoonides mudeleid ja vastavalt töö eripärale kohandatud jalanõusid. Aitame teid õige suuruse valikul. Meie esindaja tuleb kohale teile sobival ajal, et kogu meeskond saaks valida hästi istuva tegumoe ja õige suuruse. Võtke meiega ühendust ja vaadake rohkem infot siit