Hea lõikega hingav ja vastupidavast materjalist meeste T-särk või polo pakub töötegemisel mugavust ja värskust kogu päevaks. Särkide lõiked on töödeldud mehe kehakuju järgi ja need istuvad seljas hästi. T-särkide ja polode kaelus näeb korrektne välja ega veni pikaajalisel kandmisel. T-särgid ja polod taluvad hästi pesu, ei luitu ja hoiavad pesukorra järel hästi vormi.

Sobivat T-särki ja polot leidub kolmes pikkuses: lühike, keskmine ja pikk. Erinevate pikkuste vahe on 10 cm, pikemale, täidlasemale ja lühemale figuurile, et T-särk või polo näeks seljas kena välja. Polosid on nii poorsest kui ka libedast kangast. Selle aasta uustulnukas on active strech, ekstra libe ja langev polosärgi materjal. Vastavalt kehakujule ja pikkusele eelistavad kliendid lühemat või pikemat polot, mis figuuri toetab.

 

Meie kataloog sisaldab paljudes värvitoonides mudeleid ja vastavalt töö eripärale kohandatud rõivaid. Aitame teid õige suuruse valikul. Meie esindaja tuleb kohale teile sobival ajal, et kogu meeskond saaks valida hästi istuva tegumoe ja õige suuruse. Võtke meiega ühendust ja vaadake rohkem infot siit