Meie meestepüksid on loodud meeste keha järgi ja on hästiistuva lõikega. Väga kvaliteetsest, õhku läbilaskvast ja mittekortsuvast kangast püksid püsivad kogu aeg vormis. Meie meestepüksid istuvad hästi igasuguse kehakujuga inimestel. Erinevad taskud, liikumisvõimet suurendavad lõhikud, trukid ja nööbid pakuvad tööpükstele täiendavaid funktsioone, eriti kui lähtuvalt töö iseloomust on vaja midagi kaasas kanda või töövõtteid sooritada.

Meie klientide lemmikuks on nn kõht sees ehk vööosaga püksid, millest on kujunenud omamoodi hitt. Haiglatöötajad soovivad enamasti avarama lõikega pükse. Opitoa töötajad kasutavad vaba, sirgelõikelise tegumoega unisex pükse, mida on hea kombineerida unisex opipesuga. Mugavad, libedast stretškangast püksid on eelistatud loomakliinikute personali seas. Valikus on ka dressipükse, mida kliendid eelistavad kandmismugavuse poolest.

Meie kataloog sisaldab paljudes värvitoonides mudeleid ja vastavalt töö eripärale kohandatud rõivaid. Aitame teid õige suuruse valikul. Meie esindaja tuleb kohale teile sobival ajal, et kogu meeskond saaks valida hästi istuva tegumoe ja õige suuruse. Võtke meiega ühendust ja vaadake rohkem infot siit