Mõnusalt soojapidav fliis või dressipluus lausa motiveerib töötegemist. Meie värvilised fliisid ja dressipluusid on keha järgiva lõikega, õhku läbilaskvad ning soojapidavad. Taskute ja lukkudega varustatud fliisid ja dressipluusid on üle pea või eest lahti käiva lõikega. Meie valikus on eri pikkuses, sirge lõikega, taljes ja unisex värvilisi fliise ning dressipluuse, mis taluvad sagedast pesemist.

Kliendid hindavad meie fliiside suurt värvivalikut. Populaarsed on soojapidavad dressipluusid, mille kangas ei ima laua vastu hõõrdudes mustust. Fliiside ja dressipluuside abil saate ühtlustada meeskondi ning kollektiive, et luua kollektiivis paremat ühtekuuluvustunnet. Fliisid ja dressipluusid on hädavajalikud töörõivad Eesti kliimas. Meie tihedaid ja soojaandvaid dressipluuse hindavad ka motosportlased.

 

Meie kataloog sisaldab paljudes värvitoonides mudeleid ja töö eripärale vastavaid rõivaid. Aitame teid meelsasti õige suuruse valikul. Meie esindaja tuleb kohale teile sobival ajal, et kogu meeskond saaks valida endale õiges suuruses ja tegumoega töörõivad. Võtke meiega ühendust ja vaadake rohkem infot siit