Meie kataloogist leiate töötegemiseks ortopeedilised, topelt võlviga, toetavad ja kandmismugavuselt hinnatud, 2,5-sentimeetrise kannakõrgusega nahast ja poolnahast jalatsid. Meie tööjalatsid on libisemiskindlad, vastates kliinikutes, sterilisatsiooniruumides ja köökides kehtestatud nõuetele. Libisemiskindel kummikiht jalatsi talla all on eelistatud ka loomakliinikute personali seas. Meie valikus domineerivad kinnised jalanõud, mis on ettevõtetes sageli eeskirjadega nõutud.

Klientide seas on trendikad piltidega jalanõud. Möödunud aasta populaarseimaks jalatsipildiks olid ükssarvik. Meie valikus on mitmete looma- ja linnupiltidega jalanõusid, mida mitmed kliendid on soovinud ka eraldi osta, et neid kanda kodus, õue- või aiatöödel. Uueks nõudluskaubaks on kujunemas tekstiilist jalanõud, eelkõige hingava materjali poolest.

Meie kataloog sisaldab paljudes värvitoonides mudeleid ja töö eripärale vastavaid jalanõusid. Aitame teid meelsasti õige suuruse valikul. Meie esindaja tuleb kohale teile sobival ajal, et kogu meeskond saaks valida endale õiges suuruses ja tegumoega töörõivad ja jalanõud. Võtke meiega ühendust ja vaadake rohkem infot siit