Kvaliteetsest, õhku läbilaskvast ja mittekortsuvast kangast hea lõikega püksid muudavad kandja tööpäeva eriliseks. Stretškangast püksid istuvad hästi igasuguse kehakuju puhul. Lähtuvalt töö iseloomust saate valida kitsama või avarama lõikega püksid või hoopis unisex mudeli. Valikus on palju toredaid mudeleid ka kurvikatele naistele.
Meie klientide lemmikuks on nn kõht sees ehk vööosaga püksid, millest on kujunenud omamoodi hitt. Haiglatöötajad soovivad enamasti avarama lõikega pükse. Opitoa personal kannab pigem vaba, sirgelõikelise tegumoega unisex pükse, mida on hea kombineerida unisex opipesuga. Mugavad, libedast stretškangast püksid on eelistatud loomakliinikute töötajaskonna seas. Meie valikus on ka dressipükse, mis meeldivad kandmismugavuse poolest hooldekodude töötajatele.
Meie kataloog sisaldab paljudes värvitoonides mudeleid ja töö eripärale vastavaid rõivaid. Aitame teid meelsasti õige mudeli valikul. Meie esindaja tuleb kohale teile sobival ajal, et kogu meeskond saaks valida endale õiges suuruses ja tegumoega töörõivad. Võtke meiega ühendust ja vaadake rohkem infot siit