Tuunika on töörõivaste seas üks lemmikesemeid. Meie tuunikad on töödeldud kehakuju järgi. Mugav tuunika on õhuline ja hingav. Seda saab kombineerida sama värvi pükstega. Meie valikus on pakkuda nii stretškangast kui ka tavalisi tuunikaid. Ülepea kantavad tuunikad koguvad aina enam populaarsust, kuna need on töövõtete sooritamisel praktilised. Paljud loomakliinikute töötajad eelistavad üle pea tuunikaid, sest nii on loomale turvalisem ja käpad ei jää töörõivaste vahele. Hooldekodude meeskonnad hindavad õhukest stretškangast, kuna töötada tuleb eakatele sobivas soojema temperatuuriga keskkonnas. Üle pea käivas tuunikas on abivajajat lihtsam tõsta ja muid töövõtteid sooritada.

Väikesed pisiasjad soodustavad töötegemist. Tuunikad on erinevate lõigete abil konstrueeritud nii, et need puusadel hästi istuksid ja iga trukk püsiks hästi kinni. Lähtuvalt töö iseloomust on valida erinevas pikkuses, eri värvitoonide ja tegumoodidega tuunikate vahel. Taskud, liikumisvõimet suurendavad lõhikud, trukid ja nööbid on abiks teie igapäevases töös.

Meie kataloog sisaldab paljudes värvitoonides mudeleid ja töö eripärale vastavaid rõivaid. Aitame teid meelsasti õige suuruse valikul. Meie esindaja tuleb kohale teile sobival ajal, et kogu meeskond saaks valida endale õiges suuruses ja tegumoega töörõivad. Võtke meiega ühendust ja vaadake rohkem infot siit