Pakume naistele töörõivaiks mitmesuguse lõikega moekaid ja praktilisi mudeleid. Meie rõivad on mugavad ja naiselikud, varustatud taskute, lukkude, lõhikute ja muude tööd hõlbustavate elementidega. 7days töörõivad on kvaliteetsed ja taluvad enam kui 300 pesukorda. Paljudes värvitoonides kangad on testitud ega tekita nahaallergiaid. Meie töörõivas on õhuline ja hingav. Elastaani sisaldav kangas venib hästi erinevate tööoperatsioonide sooritamisel. Stretšist rõivad ei kaota oma vormi ka pikaajalisel kandmisel.

Jakid

Ühtses rõivastuses meeskond loob klientides usaldust. Kindlasti peavad tööriided olema ka mugavad ja õhku läbilaskvad. Meie kataloogist leiate sobiva jaki nii meditsiini, hoolduse, veterinaaria, iluvaldkonna kui ka hotellimeeskonna töötajale. Vastavalt tellija soovile paigaldame kangastele logosid ja tekste.
Meie tooted valmivad erinevates mõõtudes. Suuruste vahemik on paljudel mudelitel 2XS kuni 5XL. Sama värvi, aga erinevate mudelite ja lõigetega katame mitmesaja-liikmelise töökollektiivi vajadused ja seda meie kliendid hindavadki.

Meie kataloog sisaldab paljudes värvitoonides mudeleid ja vastavalt töö eripärale kohandatud rõivaid. Aitame teid õige suuruse valikul. Meie esindaja tuleb kohale teile sobival ajal, et kogu meeskond saaks valida hästi istuva tegumoe ja õige suuruse.

Tuunikad

Tuunika on töörõivaste seas üks lemmikesemeid. Meie tuunikad on töödeldud kehakuju järgi. Mugav tuunika on õhuline ja hingav. Seda saab kombineerida sama värvi pükstega. Meie valikus on pakkuda nii stretškangast kui ka tavalisi tuunikaid. Ülepea kantavad tuunikad koguvad aina enam populaarsust, kuna need on töövõtete sooritamisel praktilised. Paljud loomakliinikute töötajad eelistavad üle pea tuunikaid, sest nii on loomale turvalisem ja käpad ei jää töörõivaste vahele. Hooldekodude meeskonnad hindavad õhukest stretškangast, kuna töötada tuleb eakatele sobivas soojema temperatuuriga keskkonnas. Üle pea käivas tuunikas on abivajajat lihtsam tõsta ja muid töövõtteid sooritada.

Väikesed pisiasjad soodustavad töötegemist. Tuunikad on erinevate lõigete abil konstrueeritud nii, et need puusadel hästi istuksid ja iga trukk püsiks hästi kinni. Lähtuvalt töö iseloomust on valida erinevas pikkuses, eri värvitoonide ja tegumoodidega tuunikate vahel. Taskud, liikumisvõimet suurendavad lõhikud, trukid ja nööbid on abiks teie igapäevases töös.

Meie kataloog sisaldab paljudes värvitoonides mudeleid ja töö eripärale vastavaid rõivaid. Aitame teid meelsasti õige suuruse valikul. Meie esindaja tuleb kohale teile sobival ajal, et kogu meeskond saaks valida endale õiges suuruses ja tegumoega töörõivad.

Püksid

Kvaliteetsest, õhku läbilaskvast ja mittekortsuvast kangast hea lõikega püksid muudavad kandja tööpäeva eriliseks. Stretškangast püksid istuvad hästi igasuguse kehakuju puhul. Lähtuvalt töö iseloomust saate valida kitsama või avarama lõikega püksid või hoopis unisex mudeli. Valikus on palju toredaid mudeleid ka kurvikatele naistele.

Meie klientide lemmikuks on nn kõht sees ehk vööosaga püksid, millest on kujunenud omamoodi hitt. Haiglatöötajad soovivad enamasti avarama lõikega pükse. Opitoa personal kannab pigem vaba, sirgelõikelise tegumoega unisex pükse, mida on hea kombineerida unisex opipesuga. Mugavad, libedast stretškangast püksid on eelistatud loomakliinikute töötajaskonna seas. Meie valikus on ka dressipükse, mis meeldivad kandmismugavuse poolest hooldekodude töötajatele.

Meie kataloog sisaldab paljudes värvitoonides mudeleid ja töö eripärale vastavaid rõivaid. Aitame teid meelsasti õige mudeli valikul. Meie esindaja tuleb kohale teile sobival ajal, et kogu meeskond saaks valida endale õiges suuruses ja tegumoega töörõivad.

Fliisid ja dressipluusid

Mõnusalt soojapidav fliis või dressipluus lausa motiveerib töötegemist. Meie värvilised fliisid ja dressipluusid on keha järgiva lõikega, õhku läbilaskvad ning soojapidavad. Taskute ja lukkudega varustatud fliisid ja dressipluusid on üle pea või eest lahti käiva lõikega. Meie valikus on eri pikkuses, sirge lõikega, taljes ja unisex värvilisi fliise ning dressipluuse, mis taluvad sagedast pesemist.

Kliendid hindavad meie fliiside suurt värvivalikut. Populaarsed on soojapidavad dressipluusid, mille kangas ei ima laua vastu hõõrdudes mustust. Fliiside ja dressipluuside abil saate ühtlustada meeskondi ning kollektiive, et luua kollektiivis paremat ühtekuuluvustunnet. Fliisid ja dressipluusid on hädavajalikud töörõivad Eesti kliimas. Meie tihedaid ja soojaandvaid dressipluuse hindavad ka motosportlased.

Meie kataloog sisaldab paljudes värvitoonides mudeleid ja töö eripärale vastavaid rõivaid. Aitame teid meelsasti õige suuruse valikul. Meie esindaja tuleb kohale teile sobival ajal, et kogu meeskond saaks valida endale õiges suuruses ja tegumoega töörõivad.

Jalatsid

Meie kataloogist leiate töötegemiseks ortopeedilised, topelt võlviga, toetavad ja kandmismugavuselt hinnatud, 2,5-sentimeetrise kannakõrgusega nahast ja poolnahast jalatsid. Meie tööjalatsid on libisemiskindlad, vastates kliinikutes, sterilisatsiooniruumides ja köökides kehtestatud nõuetele. Libisemiskindel kummikiht jalatsi talla all on eelistatud ka loomakliinikute personali seas. Meie valikus domineerivad kinnised jalanõud, mis on ettevõtetes sageli eeskirjadega nõutud.

Klientide seas on trendikad piltidega jalanõud. Möödunud aasta populaarseimaks jalatsipildiks olid ükssarvik. Meie valikus on mitmete looma- ja linnupiltidega jalanõusid, mida mitmed kliendid on soovinud ka eraldi osta, et neid kanda kodus, õue- või aiatöödel. Uueks nõudluskaubaks on kujunemas tekstiilist jalanõud, eelkõige hingava materjali poolest.

Meie kataloog sisaldab paljudes värvitoonides mudeleid ja töö eripärale vastavaid jalanõusid. Aitame teid meelsasti õige suuruse valikul. Meie esindaja tuleb kohale teile sobival ajal, et kogu meeskond saaks valida endale õiges suuruses ja tegumoega töörõivad ja jalanõud.

T-särgid

Paljud meeskonnad on valinud kõige mugavamaks töörõivaks T-särgi või polosärgi. T-särke ja polosärke on kolmes erinevas pikkuses. Erinevate pikkuste vahe on kuni 10 cm. Polosärke on mitmesugustest materjalidest, et igaüks leiaks omale mugava ja õige variandi. Selle aasta uustulnukas on active strech, ekstra libe ja langev polosärgi materjal.

Meie T-särkide kaelus hoiab hästi vormi ega veni pikaajalisel kandmisel välja. T-särgid kannatavad korduvat  pesu, ei luitu ja hoiavad pesukorra järel hästi vormi. Kaunite värvitoonide seast saab valida meelepärase kombinatsiooni, mis sobib kõige paremini ettevõtte tunnusvärvide või töö iseloomuga.

Meie kataloog sisaldab paljudes värvitoonides mudeleid ja töö eripärale vastavaid rõivaid. Aitame teid meelsasti õige suuruse valikul. Meie esindaja tuleb kohale teile sobival ajal, et kogu meeskond saaks valida endale õiges suuruses ja tegumoega töörõivad.