Search

Medical Dress OÜ

Riietus, milles veedate suurema osa oma tööpäevast, peab istuma Teie seljas hästi, olema mugav, moodne ja läbimõeldud detailidega. Medical Dress OÜ pakub kvaliteetseid ja isikupäraseid tööriideid haiglate operatsiooniteenistustele ja kõigile teistele meditsiinitöötajatele, perearstidele, hambaarstidele, hooldekodudele, loomakliinikutele, puhastus-, iluteenindus-, hotelli- ja spaa-teenindajatele, hotellipersonalile ja kosmeetikutele.

7days ametlik maaletooja

Iga elukutsete esinda vajab töörõivaks sobiva iseloomuga materjale. Tänu koostööle Saksamaa kvaliteetbrändiga 7days on meil mitmeid täiesti uusi kangamaterjale, mis on Eestis meditsiinivaldkondades alles kasutusele jõudmas.

Oleme Saksamaa kvaliteetbrändi 7days ametlik maaletooja. Tegu on peamiselt meditsiini kasutusse loodud töörõiva brändiga, mille tooted on testitud, ei tekita nahaallergiaid ega tõmba pesus kokku ja taluvad rohkem kui 300 pesukorda ja pestavad kuni 90 kraadi juures. Meie rõivad on mugavast ja õhulisest kangast. Paljud tooted sisaldavad elastaani, mis annab venivust, läiget, libedust ning mugavust. Seda eripära nõuab sageli töö hooldekodudes, loomakliinikutes aga ka muudel erialadel. Stretšist töörõivad säilitavad oma isikupära mistahes tööasendite puhul, kummardudes ja kükitades ning on meie klientide seas kõrgelt hinnatud.

Kataloog

Tänu suurele valikule, mugavatele ja õhulistele kangastele ning kõrge kvaliteediga toodetele saame pakkuda oma klientidele rõivad, mis arvestavad just teie igapäevast tööd. Ühtne tööriietus, mis on pealegi mugav ja valmistatud parimate omadustega materjalidest räägib ka ettevõtte kui tööandja hoolimisest oma meeskonnast.

Meie kataloog sisaldab paljudes värvitoonides mudeleid ja vastavalt töö eripärale vastavaid rõivaid. Aitame teid meelsasti õige suuruse valikul.

Kogemus

Idee pakkuda mugavaid, hingavaid, naiselikke, ilusaid ja värvilisi tööriideid oma klientidele tekkis juba pikka aega tagasi nähes vajadust ja turul olevat vähest valikut.

Olen kokku puutunud väga pikka aega erinevate meditsiiniasutuste, hooldekodude, loomakliinikute ja koristusfirmadega ja tean nende erinevaid töövõtteid ja toimetusi kus mittehingavate ja väga paksust kangast tööriided on igapäevaseks takistuseks tööpostil.

Peale selle on töötajad väga õnnetud oma ebamugavates tööriietes ning paljud neist ei panegi neid võimalusel selga. Võttis pikkalt aega enne kui leidsin omale ideaalse partneri Saksa kvaliteetbrändi 7days näol. Oma koostööpartneriks valisin just nemad, kuna nende valik erinevate mudelite, värvide, materjalide osas on piisav, et kõnetada väga erinevaid sihtrühmi. 7days toodetud tooted on väga mugavad, hingavad ja õhulise kangaga ning just seda minu kliendid väga hindavad ja ootavad oma tööriietest.

Ilus võib olla ka mugav ning see on võimalik just tänu heale kangale mis annab venivust, hingavust ja samas näeb hea välja

Meeskonna paindlikkus

Meie esindaja tuleb kohale teile sobival ajal, et kogu meeskond saaks valida endale õiges suuruses ja tegumoega töörõivad. Võtke meiega ühendust ja vaadake rohkem infot siit

Back to Top
Product has been added to your cart